Warning: Declaration of Subey_Acl::isAllowed($role, $module, $controller, $action) should be compatible with Zend_Acl::isAllowed($role = NULL, $resource = NULL, $privilege = NULL) in /home/gachange/domains/activechange.pl/public_html/library/Subey/Acl.php on line 2
KURS COACHINGU NA MORZU KARAIBSKIM - Grupa Active Change
A A A Drukuj

KURS COACHINGU NA MORZU KARAIBSKIM

Zapraszamy na niezwykły, dwutygodniowy kurs coachingu na karaibach!

 

Morze jest środowiskiem, które pobudza naszą wrażliwość na zachodzące zjawiska. Zwiększa się nasza kreatywność, wzmacnia dyscyplina, stajemy się bardziej otwarci na otoczenie, a tym samym bardziej uważni na relacje z drugim człowiekiem. Będąc bliżej natury, jesteśmy też bliżej siebie samych. To wyjątkowa przestrzeń do uczenia się jak efektywnie wspierać, motywować i inspirować innych ludzi.

Stworzyliśmy ten wyjątkowy kurs, aby dać Ci najlepsze narzędzia z zakresu coachingu, abyś mógł/mogła zarządzać zmianą w swojej pracy i w życiu osobistym. Połączenie coachingu i żeglarstwa pozwoli na pełniejsze i bardziej świadome przeżycie tego kursu. A przy okazji aktywna rekreacja i fantastyczni ludzie sprawą, iż poczujesz się jak na dobrych wakacjach.

Programy warsztatów jest realizowany głównie w portach w formie grupowych zajęć wieczornych i porannych, jak również w trakcie żeglugi w wymiarze do 5 godzin dziennie. W trakcie rejsu przewidziany jest również coaching indywidualny.

Termin: do ustalenia

Miejsce: Antyle Małe, Morze Karaibskie

Jacht: katamaran BAHIA 46

Inwestycja: 8600 zł  (szkolenie+rejs: taniej niż podobny kurs w Polsce!)

Informacje: ściągnij pełną ofertę z programem

Data i miejsce

Formularz zgłoszeniowy

Data szkolenia: do ustalenia

Godziny szkolenia: w zależności od programu

Miejsce: Karaiby, Antyle Małe

Cena: 8600